ابزار های آنلاین

بیمه مسئولیت مدیران مراکز آموزشی

بیمه‌ مسئولیت مدیران مراکز آموزشی

معرفی بیمه مسئولیت مدیران مراکز آموزشی

مسئولیت کلیه افراد حاضر در مراکز آموزشی که در مراکز آموزشی مشغول تدریس یا تحصیل هستند، بر عهده مدیر مجموعه است و بیمه مسئولیت مدیران مراکز آموزشی برای این موضوع صادر می‌شود. چنانچه برای استفاده کنندگان یا دانشجویان و دانش آموزان در هنگام حضور در مراکز آموزشی مشکلی ایجاد شود و حادثه‌ای رخ دهد، خسارات آن بر عهده مدیران مراکز آموزشی است و این افراد می‌توانند با بیمه کردن خود در هزینه‌ها صرفه‌جویی کنند.

البته برای پوشش مسئولیت مدیران مراکز آموزش در مقابل پرسنل شاغل در این مراکز اخذ بیمه مسئولیت کارفرما در قبال کارکنان لازم و ضروری می باشد .

از اهداف این بیمه می‌توان به جبران خسارت و زیان‌های ایجاد شده برای افراد در مرکز آموزشی اشاره کرد. در ادامه با مداوی همراه باشید تا اطلاعات تکمیلی در این زمینه را خدمت شما عزیزان ارائه کنیم.

مخاطبین این بیمه چه کسانی هستند؟!

سؤالی که برای افراد مطرح می‌شود این است که مخاطبین این بیمه‌نامه دقیقا چه کسی است؟ باید گفت تمامی مدیران مراکز آموزشی اعم از مدارس تیزهوشان، مدارس غیرانتفاعی، مدارس دولتی و نمونه، دانشگاه‌ها، آموزشگاه‌های زبان، ‌آموزشگاه‌های هنر، آموزگاه‌های کامپیوتر و… دربرابر استفاده‌کنندگان از خدمات آموزشی به این بیمه نیاز دارند. اگرچه این بیمه الزام قانونی ندارد و اجباری نیست، ولی بهتر است تا کلیه مدیران نسبت به دریافت و صدور بهترین نوع بیمه‌ مسئولیت مدیران مدارس و سایر آموزشگاه‌ها اقدام نمایند.

کلوزها و پوشش های بیمه مسئولیت مدیران مراکز آموزشی

اگر در طول دوره آموزشی به شرکت‌کنندگان و مدرسان آسیب و خسارات جانی وارد شود، بیمه‌گر پس از بررسی حادثه و احراز مسئولیت باید نسبت به پرداخت خسارت به بیمه‌گزار اقدام کند. دقت داشته باشید که این بیمه تنها خسارات جانی را تحت پوشش قرار می‌دهد و شامل خسارات مالی نخواهد شد.

فرض کنید دانش‌آموز یا دانش‌جویی هنگام عبور از پله سر بخورد و ضربه مغزی شود، در این حالت بیمه دیه فوت او را پرداخت و جبران خواهد کرد. اما اگر بیمه‌ای در کار نباشد مشکلات فراوانی برای مدیر مجموعه پیش خواهد آمد. پوشش‌ها و کلوز‌های این بیمه خسارات ناشی از فوت، نقص عضو و هزینه‌های پزشکی را تحت پوشش خود قرار می‌دهد.

تعهدات  شرکت بیمه در بیمه‌نامه مسئولیت مدیران مراکز آموزشی

چنانچه حادثه‌ای در محل مورد بیمه رخ دهد و منجر به خسارات بدنی شود، شرکت بیمه‌ متعهد است تا خسارات را طبق برآورد کارشناس و شرایط بیمه‌نامه و مدارک مثبته به بیمه‌گزار پرداخت کند. غرامت نقص عضو بر اساس رای دادگاه تعیین شده و معادل ریالی حداقل دیه رایج خواهد بود. دقت داشته باشید که مجموع هزینه‌های پزشکی، غرامت فوت و نقص عضو نمی‌تواند از بالاترین میزان تعهد شرکت بیمه فراتر رود.

استثنائات این بیمه‌نامه | بیمه مسئولیت مدیران مدارس

محکومیت نقدی که دولت تعیین می‌کند مشمول تعهدات بیمه‌گر نخواهد شد. همچنین کلیه خسارات ناشی از جنگ، شورش و سایر مواردی از این قبیل هم در تعهدات بیمه‌گر نیست.

قبول هر سازشی از جانب بیمه‌گزار دررابطه‌با خسارت‌های مالی و جانی بدون تأیید بیمه‌گر هیچ اعتباری ندارد و بیمه‌گر می‌تواند خسارات را پرداخت ‌نکند. مگر آنکه عمل بیمه‌گزار سبب جلوگیری از تشدید خطر شود و به صلاح بیمه‌گر باشد.

قیمت بیمه مسئولیت مدیران مراکز آموزشی

عواملی نظیر مدت زمان بیمه‌نامه، میزان تعهدات جانی، سابقه عدم خسارت، ظرفیت مرکز آموزشی، نوع آموزش و… بر قیمت نهایی بیمه مسئولیت مدیران مراکز آموزشی تأثیرگزار خواهد بود. با مداوی همراه باشید و از بهترین کیفیت و قیمت در بین شرکت‌های بیمه آگاه شوید.

وظایف مدیران مراکز آموزشی در این بیمه‌نامه

  • بیمه‌گزار که در اینجا همان مدیران مراکز آموزشی هستند، باید هنگام وقوع حادثه کلیه اطلاعات درباره موضوع بیمه را در اختیار بیمه‌گر بگذارند.
  • مدیران آموزشی موظف هستند تا در طول مدت اعتبار بیمه‌نامه خود هرگونه تغییر که در وضعیت خطر حاصل می‌شود را ظرف ده روز کاری به‌صورت کتبی به اطلاع بیمه برسانند.
  • بیمه‌گزار باید اقدامات لازم برای جلوگیری از وقوع حادثه را رعایت کند.
  • او موظف است تا نهایت همکاری را جهت بازرسی محل حادثه و اقدامات کارشناسی با شرکت بیمه داشته باشد.

مدت بیمه‌ مسئولیت مدیران مراکز آموزشی

این بیمه‌نامه هم مانند سایر بیمه‌های مسئولیت حرفه ای به مدت ۳۶۵ روز اعتبار دارد و پس از این مدت با توافق و تأیید طرفین تمدید خواهد شد.

فرانشیز بیمه‌نامه مسئولیت مدیران مراکز آموزشی

همانطور که مطلع هستید هر شرکت بیمه در برابر درصدی از خسارت پرداختی به بیمه‌گزار مسئولیت ندارد که به آن فرانشیز گویند. شما می‌توانید با پرداخت حق بیمه اضافی فرانشیز این بیمه‌نامه را حذف کنید.

شرایط و مدارک صدور بیمه

مدارک لازم برای صادر شدن این بیمه‌نامه شامل برگه درخواست بیمه‌گزار و تکمیل فرم پیشنهاد شده توسط بیمه‌گر است‌. ابتدا مدیر مرکز آموزشی باید درخواست خود را در یک برگه مخصوص که گفته شد بنویسد و به شرکت بیمه ارائه دهد. پس از بررسی‌های به عمل آمده و دریافت فرم پیشنهادی توسط شرکت بیمه، بیمه‌گزار موظف به پرداخت حق بیمه و حق بیمه اضافی خواهد بود و در صورت عدم پرداخت و موافقت بیمه صادر نخواهد شد. حق بیمه می‌تواند قسطی و یا نقدا پرداخت شود.

شرایط فسخ بیمه‌نامه

بیمه‌گزار و بیمه‌گر هردو تحت شرایط خاصی می‌توانند تقاضای فسخ بیمه را بکنند. این وضعیت در بیمه‌گزاران زمانی امکان‌پذیر است که شرکت‌ بیمه با کیفیت لازم خدمات را به مشتری ارائه نکند. در بیمه‌گران زمانی که بیمه‌گزار از پرداخت حق بیمه‌ خود سرباز زند و یا در هنگام تشدید خطر به صدور پوشش‌های تکمیلی رضایت ندهد، امکان فسخ وجود دارد. با یک انتخاب درست در هنگام خرید بیمه می‌توان از این مشکلات جلوگیری کرد. مداوی کیفیت را برای شما به ارمغان می‌آورد و به شما کمک خواهد کرد تا در کمترین زمان بهترین‌ها را بیابید‌.

سخن آخر پیرامون موضوع این بیمه‌نامه

به‌منظور دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه با کارشناسان مجرب مداوی تماس حاصل فرمایید. امیدواریم که خواندن این مطلب کمک زیادی به شما در آشنایی با این نوع بیمه‌نامه کرده باشد. در راستای بهبود کیفیت خدمت‌رسانی و رضایت‌مندی مشتریان و همچنین دسترسی آسان به انواع بیمه و ثدور بدون دردسر آن، می‌توانید با مداوی در ارتباط باشید. این مجموعه از بهترین و برترین مجموعه‌های آنلاین است که خدمات خود را به‌صورت اینترنتی نیز به مشتریان ارائه می‌کند.

یکی از مجموعه‌های معتبر و شناخته شده که به شما در یافتن بهترین بیمه مسئولیت مدیران مراکز آموزشی کمک می‌کند، مجموعه مداوی است. در مداوی ما پس از بررسی نیاز شما مشتریان گرامی، بهترین بیمه‌نامه مسئولیت مدیران مراکز آموزشی را از میان شرکت‌های بیمه انتخاب می‌کنیم و پس از انجام اقدامات اولیه، اقدام به صدور و ارسال رایگان بهترین بیمه مسئولیت مدیران مدارس می‌نماییم و در زمان خسارت با دریافت مدارک مربوطه اقدام به پیگیری و پرداخت خسارت شما در سریع‌ترین زمان می‌نماییم.

ما در این مجموعه باتوجه به مشغله‌های مشتریان خود، بهترین و باکیفیت‌ترین بیمه‌نامه را بر اساس طرح‌های موجود در بازار بیمه‌ای، بر اساس شرایط و نیاز مشتری ارائه می‌نماییم.

 

میلاد محمدی
ده سال در صنعت بیمه مشغول به فعالیت هستم در این بستر به دنبال این هستم که با نگاهی نقادانه و بدون جانبداری از خدمات شرکت های بیمه ای ، به بررسی خدمات هر شرکت بپردازم . تا شما بتوانید بهترین انتخاب را جهت اخذ پوشش بیمه ای داشته باشید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *