ابزار های آنلاین

بیمه های اتومبیل

 

برای خرید بیمه اتومبیل خود به چه مواردی توجه می نماییم . قیمت یا خدمات ؟

 

ورود فعالین اینشورتک به صنعت بیمه کشور ، علاوه بر ایجاد مزایای مختلف از جمله آشنایی مردم با شرکت های بیمه ای و همچنین طرح بیمه ای مختلف ، معایبی را نیز به همراه داشت و آن نیز توجه بیش از حد مشتریان به قیمت به عنوان یکی از پارامتر های اصلی خرید بیمه نامه .

 

همانطور که می دانیم ، قیمت پس از خدمات پشتیبانی ، توانگری و سایر عوامل بررسی می گردد و در صورت مطلوبیت همه شرایط می توان به دنبال کمترین قیمت از بین انتخاب های موجود باشیم.

 

اما متاسفانه با وجود شرایط بد اقتصادی کشور ، برخی از مردم بیش از پیش به قیمت خدمات شرکت های بیمه ای حساسیت به خرج می دهند. باید توجه داشت که شرکت بیمه قرار است در حوزه ثالث تا سقف 10 برابر دیه روز را به وکالت از شما به اشخاص ثالث پرداخت نماید . و یا در بخش بیمه بدنه اتومبیل قرار است براساس قیمت اتومبیل شما خسارتتان را پرداخت نماید.

 

ما در مُداوی با توجه اولویت اصلی خود یعنی ارائه خدمات با کیفیت ، با بررسی شرایط مختلف شرکت های بیمه ای ، سه شرکت بیمه ایران ، آسیا و تعاون را به شما مشتری گرامی ارائه می نماییم . شما براساس نوع نیاز و بودجه خود می توانید بهترین انتخاب را داشته و ما همواره در کلیه مراحل دریافت خدمات از زمان صدور تا دریافت خسارت همراه شما خواهیم بود .

نمایش همه
بیمه شخص ثالث

بیمه شخص ثالث

تعریف بیمه طبق تعریف بیمه شخص ثالث در قانون مصوب 1395 ، هرگاه در نتیجه حوادث ناشی از وسایل نقلیه خسارتی به اموال و یا جان اشخاص ثالث وارد گردد...

بیمه بدنه

بیمه بدنه ایران

تعریف بیمه همواره در تصادفات رانندگی ممکن است مقصر حادثه علاوه بر خسارت بر اموال شخص ثالث به اتومبیل خود نیز خسارتی وارد نماید که این خسارت از محل بیمه...